Rüyasında beni görmesi için dua | Sevgiliyi geri getirme duasi

07:37 No Comments

Rüyada istediğini Görmek için dua. Rüyada istediğin kişiyi görmek istersen, bu kişi kim olursa olsun görebilirsin.Rüyada istediği yeri görmek için ne yapılır. İstediğinizi rüyanızda görebilirsiniz, önemli olan niyet, niyet ne ise akıbette de odur. İyi niyet iyi akıbet inşallah, Rüyada istediğiniz her şeyi görmek için ne yapmalıyız? Evet yanlış duymadınız bu mümkün tabi ki yapmanız gereken öncelikle inanmak, istediğiniz her ne ise onu rüyanızda göreceğinize inanmalısınız sonrasında göreceksiniz.
Değerli ziyaretçi kardeşlerimiz, eğer bir hacetin muradın, dileğiniz varsa ve rüyada bunu görmek istiyorsanız size bunun için bir adap ve dua sunuyoruz, niçin rüyada istediğini görmek için dua, İslami rüya tabirleri  farkıyla veriyoruz.
Bu alt kısımda yazdığım ayet ve okunuşu mülk suresi 14. ayettir. Mülk suresi okuyana ahirette şefaat eden bir sure-i şeriftir. Mülk suresinin fazilet paylaşmakla bitmez, mülk suresinin esrar ve faziletleri öyle çokturki bu konuyla ilgili bu sayfada yer vermeyeceğiz yakın zamanda bunu islamiruyatabirleri.com.tr sitemiz’de paylaşacağız, mülk suresi kabirde dahi insanı yalnız bırakmaz ahirette kişiye Şahadet eder. Her gün virt edinip okuyan bu sureyi kısa zamanda dünyevi işleri hayra, bolluğa, kazanca, sıkıntıları feraha döner.
Rüya kısmında nasıl mülk suresinden istifade edilir ve rüyada istediğinizi görmeniz nasıl sağlanır, anlatalım. Aşağıdaki ayeti Arapça olarak bir kağıda yazın gece yatmadan önce güzelce namaz abdesti alın, sonra hemen ardından gusül abdesti, boy abdesti yani alın, sonra hemen banyodan çıkarken yine namaz abdesti alın ve abdestli şekilde yatarken, rüyada görmek istediğini görmek istiyorsan bunun için niyet edin, ve Mülk suresi 14. ayeti yazıp başının altına koy ve neyi görmek istiyorsan niyetini gönlünden geçir sonra 7 defa bu ayeti oku.
Rüyada istediğini görmek için uygulanan bu manevi talimat ile Göreceksin mutlaka arzu ettiğin şeyi rüyanda kesin göreceksin. Önemli not; Mümkünse Abdestli olarak yapman daha hayırlıdır. İlk gecede görürsün oldu ki göremedin umudunu kaybetme Allah gönlünü kalbini sınamıştır, ümidini kaybetmeden tekrar devam edeceksin, 7 geceye kadar bu adabı sürdür ve aynı şekilde her gece gusül almadan da devam edebilirsin amele ilk başlamadan önce bunun yapılması 1 kez yeterlidir diğerlerinde namaz abdesti almanız kafi olacaktır. Diyelim ki ilk gece görmediniz ayeti yeniden yazmanıza gerek yok yastığınızın altında kalsın. Ameli bozmadan inanarak devam ederseniz mülk suresi 14. Ayetinin koruyucusu olan meleğide görebilirsiniz.
El Habîr :Olmuş olan olacak olan olmakta olan her şeyi hakkıyla bilen demektir, haber almak bilgi edinmek için herhangi bir araca ihtiyacı olmayan..
 
Bir kimse yatmadan önce(7) defa “Ela ya’lemü men halak,vehüve’l-latifü’l-Habir”ayetini okursa, dilediği şeyi ve istihare ettiği konuyu rüyasında görür.
Ayırca yapacağı bir işten zarar gelirmi gelmezmi onu öğrenmek için bu isme başvurur.
Rüyanızda kendinizle ilgili haberler almak ister misiniz?
1.En'am Suresi 103. ayeti yatmadan önce 21 defa okunursa o kişi merak ettiği konularla ilgili canlıdan ve cansızdan rüya yolu ile haber alır.
Bismillahirrahmanirrahim "Lâ tudrikuhul ebsâru ve huve yudrikul ebsâr ve huvel lâtîful habîr"
Anlamı: Gözler onu fark edip kavrayamaz. Oysa ki O, gözleri görür/bilir. O Latîf'tir, lütfu çok olduğu halde kendisi görülemez; Habîr'dir, her şeyden haberdardır.
2.Yine uyumadan önce bu dua okunursa okuyan kişi başına gelebilecek muhtemel olaylarla ilgili rüya yoluyla haberler alır.
"Allahümme inni es?elüke rü?yan sâlihaten sâdiketen gayre kazibetin nâfiaten gayre dârretin"
Manası:Allah?ım!senden iyi ve doğru olup,yalan çıkmayan,faydalı olup zararı bulunmayan bir rüya göstermeni istiyorum.?
3.Birşeyin hakkınızda hayırlı olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız yatmadan önce 9 defa "Elâ ya?lemu men halak ve huvel latîful habîr" (Mülk Suresi 14. ayeti ) okuyup, uykunuz gelene kadar Ya Latif ya Habir derseniz rüyanızda istediğinizi yada istediğiniz şeyin sizin için hayırlı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
4.Uyumadan önce 100 defa YA MACİD ism-i şerifini okuyan,rüyasında görmeyi arzu ettiğini görür,okuduktan sonra Allah'ım bana merak ettiğim şeyin hakkımda hayırlı olup olmadığını göster şeklinde de dua edebilirsiniz.
Not:Okumaların abdestli yapılması daha makbuldür.Dua ve zikirler okunduktan sonra hiç kimse ile dünya kelamı konuşulmadan uykuya yatılmalıdır.
Sevdiğiniz bir kişi nerde olursa olsun çok uzaklarda olsa bile bazı okuncak dua ve vefk tılsımı uygulamaları ile birlikte sevdiğiniz kişinin bilinç altına girerek onun devamlı sizi rüyalarından görmesini sağlayabilirsiniz.
Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:
“Akaddu nevme —matlubun ismi— ala muhabbeti —kendi isminiz— ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha.”
ruyanda-gorme
Muhabbet ve celb için; aşağıdaki tılsım talib ve matlubun isimleriyle birlikte talibin avucuna yazılır. Üzerine yetmiş beş kere Fatiha suresi okunur. El kasılıp kapanınca talib tarafından yalanır, bu gerçekleşince okuma bitirilir. Bu icabetle istenilen gerçekleşmiş olur.
Tılsım:
Muhabbet ve tehyic için; yirmi bir parça kağıt alınır. Her birinin üzerine matlubun ve talibin isimleriyle beraber aşağıdaki tılsım yazılır. Her kağıt içerisine bir parça leban-ı zeker konulup ateşe atılır. Dumanı bitene dek üzerine Fatiha suresi okunur. Sonra ikincisi ateşe atılıp aynı işlem uygulanır, hepsi bitene dek aynı şekilde bu işleme devam edilir. Matlubun gerçekleştiği çok acayip bir şekilde görülür. Bu ameliye ayın parlak olduğunda yapılır ve üç geceye kadar tekrarlanabilir.
Değerli kardeşim eğer bir hacetiniz dileğiniz varsa ve rüyada görmek istiyorsanız size bunun için bir dua veriyorum

-Ela yalemü men halak ve hüvel latıyfül habiyr.

Bu yukarıya yazdığım ayet Mülk suresi 14. ayettir. Mülk suresi okuyana şefaat eden bir suredir ,kabirde dahi yalnız bırakmaz okuyanı.Faziletleri saymakla bitmez.Herneyse konumuza dönelim .Bu ayeti arapça olarak bir kağıda yaz gece yatarken başının altına koy ve neyi görmek istiyorsan niyetini yap 7 defa bu ayeti oku.Göreceksin mutlaka, abdestli olarak yapman daha hayırlıdır.İlk gecede görürsün he oldu görmedin.7 geceye kadar okumasını tekrarla ayeti yeniden yazmana gerek yok orda kalsın.Ayrıca bu şekilde uyguladığında bu ayetin koruyucusu olan meleğide görebilirsin.


Arapçasını yazamayanlar İçin Arapçasınıda Ekliyorum İlimalemi üyeleri.
Arapçası: الي ياليمو مين هالاك في هوفيل لاتıيفول هابيير
Rüyada istediğini görmek için dua; Elâ ya’lemu men halak(halaka), ve huvel latîful habîr(habîru).
Mülk suresi 14. Ayet Arapçası ve okunuşuyla paylaşıyoruz:
Rüyada istediğini görmek için dualar


0 yorum:

Yorum Gönder